Postuar: Shtator 21, 2011 te Kontakte

SAVA TOURS

Udhetime turistike individuale dhe ne grup, brenda dhe jashte vendit. Pushime ne plazhet e Turqise, Egjyptit, Tunizise, bileta avioni dhe trageti. Transferta individuale dhe ne grup, akomodime ne hotele ne Shqiperi dhe ne te gjithe boten.

Adresa1: Rr. Brigada e 8-te, nr.2 (prane ish Bllokut)
Adresa2:
Telefon1: +355 4 224-6730
Telefon2: +355 4 224-6799
Cel: +355 69 20 819 03
Fax: +355 4 224-6758
Email: info@savatours.com
Web: www.savatours.com
Vendndodhja: Tiranë

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s