Ulqin

Postuar: Shtator 21, 2011 te news

Mire se vini ne ulqin ulqinimali i zi Ulqini gati për turizëm   VideoPlazhet e pastra dhe çmimet konkurruese, janë avantazhet e Komunës së Ulqinit
Komuna e Ulqinit po bën përgatitjet e fundit për sezonin turistik.
Avantazhi që Ulqini ka në krahasim me zona e tjera është pastërtia e plazhit, infrastruktura dhe çmimet konkurruese.
Turistët shprehen të kënaqur me pamjen e re që ka marrë Ulqini këtë vit ne krahasim me vitin e kaluar.

Ndiqni videon e ABC News TV që u pergaditë në plazhin e vogël nga reporteri gazetar Simon Shkreli .

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s